Secila më e mirë se tjetra, kur motrat Kardashian bëhen bashkë

Motrat Kardashian-Jenner janë ndër femrat më të përfolura në botë.

Ato ndonëse kanë krijuar karriera të suksesshme vazhdimisht gjejnë kohë edhe për tu argëtuar së bashku.

E fundi ishte ditëlindja e nënës së tyre, Kris Jenner që i bëri së bashku motrat e famshme, teksa ato padyshim që shfrytëzuan rastin t’i tregojnë gjithë botës.

Kim, Khloe, Kourtney, Kendall, Kylie dhe nëna e tyre, Kris pozuan pranë një makine, teksa dukeshin secila më joshëse se tjetra.

Ndërsa, padyshim ishin linja e tyre ‘bombastike’ që morën gjithë vëmendjen./Indeksonline/