Sërish këngë nga Dafina?

Njëra ndër artistët më aktive gjatë pandemisë, ka qenë Dafina Zeqiri.

Ajo solli disa projekte muzikore të cilat kanë arritur miliona klikime në YouTube dhe u dëgjuan në të gjitha platformat.

Edhe pas gjithë atyre këngëve, Dafina nuk e ka ndërmend të ndalet.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi në Instagram poshtë së cilës ka shkruar: “N’zemren e tina aty o Dafina”, duke lënë të kuptohet se mund të jetë një pjesë e tekstit në këngën e re.

View this post on Instagram

n’zemren e tina, aty o Dafina

A post shared by ? ? ? ? ? ? (@dafina.zeqiri) on


Artistja shumë e dashur për publikun shqiptar nuk ka dhënë detaje të tjera./Prive.al

Comments are closed.