Shfaqet në rrugë pa të brendshme: Të gjithë sytë te modelja e njohur

Jordyn Woods u sigurua që të kthente gjithë sytë nga vetja me veshjen nga “PrettyLittleThing” në Hollywood.

Modelja e kolme u shfaq e veshur me një fustan transparent, ku dukej qartë se nuk kishte veshur reçipeta dhe zbulonte tangat.

Shoqja dhe ish-e besuara e Kylie Jenner, dukej e mrekullueshme me veshjen e tejdukshme dhe me siguri ia arriti qëllimin që të vihej në qendër të vëmendjes.

Comments are closed.