“Shpërthen” vajza që u mbante çadrat pilotëve, zbulon…(FOTO)

Quhet Eva Padlock dhe është një nga vajzat që u mbante çadrën pilotëve të Moto Grand Prix përpara fillimit të garave të këtij kampionati botëror.

Aktualisht Eva po “shpërthen” në Instagram teksa poston shpesh foto dhe selfie të nxehta, të cilat tregojnë format e saj trupore.

Më poshtë i gjeni disa foto të tjera të saj:

Comments are closed.