Si të jeni sa më seksi ditën e Shën Valentinit, ua zbulon këngëtarja e famshme (FOTO)

Duket se Rihanna po e pret me padurim Shën Valentinin, pasi prej disa ditësh publikon në rrjetet sociale imazhe ku shfaqet super “hot” me të brendshmet e markës së saj.

32-vjeçarja ekspozon format e saj bombastike, teksa ndodhet në dhomën e gjumit e veshur me të brendshme. Gjithashtu këngëtarja me famë botërore mban në dorë edhe një gotë me shampanjë.

E teksa i bën reklamë markës së saj, Rihanna duket se këshillon edhe fanset se si të jenë sa më seksi ditën e Shën Valentinit dhe të zgjedhin veshjet e saj.


Comments are closed.