Tayna e kall me këngën e re “Bass”, shfaqet shumë “hot” (Video)

Këngëtarja e njohur Tayna, e ka publikuar projektin më të ri muzikor, i cili titullohet “Bass”, raporton Gazeta Evropa.

Vlenë të veçohet se Tayna në këtë këngë, përdorë edhe fjalë të pista.

Ndërkohë, që në klip shfaqet shumë provokuese, duke ekspozuar gjoksin dhe të pasmet bombastike.

Mbetet të shihet se si do të pritet kjo këngë.

Comments are closed.