Thaçi e mund vapën në bjeshkët e Sharrit

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është adhurues i madh i bukurive natyrore.

Në këtë ditë me vapë, ai ka zgjedhur bjeshkët e Sharrit, për t’u freskuar.

“Vapën e ditës së sotme, më së miri e mund freskia e Prevallës dhe e bjeshkëve të Sharrit”, ka shkruar Thaçi në llogarinë e tij në Facebook.

Këto ditë në Kosovë temperaturat kanë shkuar deri në 32 gradë celsius.

/Gazeta Evropa/