Trejsi provokon me një foto nga dushi

Modelja shqiptare vë në pah bukurinë e saj natyrale.

Ish Miss Shqipëria ka disa muaj që po qëndron në Amerikë ku mendohet se ka filluar një jetë të re, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja është mjaft aktive me postime në rrjete sociale dhe së fundmi ka ndarë edhe një imazh ku ajo shfaqet gjysmë e zhveshur në dush dhe bukuria e saj fascinon.

Trejsi konsiderohet si një nga femra më seksi në estradë dhe imazhe të tilla pëlqehen shumë nga publiku.

View this post on Instagram

?

A post shared by Trejsi Sejdini (@misstrejsisejdini) on

Comments are closed.