Vajza e Albërie Hadergjonaj ‘ngrit temperaturat’

Anxhelina Hadergjonaj është një këngëtare tejet e talentuar, e cila me këngët e saj ka arritur të marrë vëmendjen e shumë fansave, shkruan Indeksonline.

25 vjeçarja, përpos talentit që ka për muzikën, shpesh herë merr vëmendjen për shkak të bukurisë dhe formave të saj trupore.

Së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi ku shihet në formën më të mirë, duke marrë gjithë vëmendjen nga publiku.

Ajo numëron qindra mijëra ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Kujtojmë që ajo është vajza e këngëtares së njohur Albërie Hadergjonaj, e cila poashtu njihet si një këngëtare mjaft atraktive.

Comments are closed.