Vdes doktoresha, Sanije Shala Demiri

Sot ka vdekur doktoresha e fëmijëve, Sanije Shala Demiri nga Mitrovica.

Lajmin e kanë bërë familjarët e saj.

Ky është njoftimi i plotë:

Njoftim mortor

Me pikëllim ju njoftoj, qê sot në moshës 65 vjeçare na la e shtrenjta jonë, nëna jonë Dr.Sanije Shala Demiri, sinonim i të mirës dhe të fortës.

Comments are closed.