Veseli e pret kryeministrin Rama në takim, marrin pjesë edhe figurat kryesore të PDK-së

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka pritur në takim kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën.

Në këtë takim kanë marrë pjesë edhe figurat kryesore të PDK-së, Xhavit Haliti, Enver Hoxhaj, Hajredin Kuçi dhe Uran Ismaili, shkruan Gazeta Evropa

Rama gjatë ditës ka pasur takime edhe me Fatmir Limajn, Vjosa Osmanin dhe Albin Kurtin.

Rama do të pritet në takim sonte edhe nga presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi.

🇦🇱🇽🇰NË PRISHTINË – Me Kadri Veselin, Kryetarin e Partisë Demokratike të Kosovës

Posted by Edi Rama on Monday, June 29, 2020

Comments are closed.