Vildane Zeneli “nuk është normal”, publikon video ku shihet në shtrat vetëm në bikini

E bukur dhe provokative. Kjo është modelja Vildane Zeneli.

Bukuroshja shqiptare, ka publikuar një video në Instagram, ku shihet në shtrat, e veshur vetëm në bikini dhe që duke lëvizur shfaq linjat trupore, njofton Gazeta Evropa.

Vildane Zeneli jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

View this post on Instagram

@ardiannikollaj 🖤

A post shared by Vildãné (@vildanezeneli) on