Zanfina në të bardha thekson linjat trupore (FOTO)

Zanfina Ismaili ka kohë që nuk ka sjellur ndonjë projekt muzikor, por është goxha aktive në Instagram, ku publikon foto të ndryshme.

Në foton e fundit të publikuar, Zanfina shihet e veshur në të bardha, dhe që ju theksohet linjat trupore.

Përndryshe Zanfina Ismaili është motra e Adelina Ismailit.

View this post on Instagram

🐒

A post shared by Mona Jr. (@zanfina.ismaili) on

Loading...