Zbulohet titulli i duetit të Ermal Fejzullahut dhe Kidës

Kida dhe Ermal Fejzullahu po vijnë me një bashkëpunim të ri.

Kida ditën e djeshme kishte njoftuar se së shpejti do e publikojë bashkëpunimin e ri me me Ermal Fejzullahun, shkruan lajmi.net.

Minuta më parë Ermali përmes një fotografie të publikuar në Instagram konfirmoi se kënga e re në bashkëpunim me 21 vjeçaren do të titullohet ‘N’tela’.

Pas një pauze të shkurtër në skenën muzikore tani artistja nuk ka të ndalur sjelluri këngë të reja.

View this post on Instagram

N’Tela @kida stay tunned

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on