Zhvishet terësisht modelja e njohur

Supermodelja afrikane, Candice Swanepoel di si të rrëmbej vëmendjen e të gjithëve.

Së fundmi, 31-vjeçarja ka pozuar e gjitha e zhveshur dhe ndau fotot me ndjekësit në Instagram, duke çmendur rrjetin.

Modelja e “Victoria Secret” pozoi e ulur në një karrige në natyrë dhe mbi shpatulla mbante vetëm një xhaketë.

Modelja, nënë e dy fëmijëve, vuri në pah linjat e saj perfektë trupore që çdo femër do i kishte zili.

Comments are closed.